Kim jestem?

Cześć, jestem Marta!
Jestem OSOBISTĄ STYLISTKĄ.

Na co dzień dbam o wizerunek kobiet.

Przeglądam Wasze szafy. Prowadzę konsultacje. Towarzyszę Wam w zakupach. Przeprowadzam metamorfozy.

Z powodzeniem realizuję misję udowadniania kobietom, że nie muszą się dopasowywać, kopiować, naśladować.

Uczę, jak wydobyć własny styl. Twój styl.

Od czego się zaczęło?

Od zawsze pasjonowała mnie moda, uwielbiałam kreatywnie do niej podchodzić, bawić się, dowiadywać coraz więcej. Dopiero, gdy zaczęłam prowadzić swój profil na Instagramie, pokazując codziennie stylizacje dla kobiet w ciąży. Na każdym kroku udowadniałam, że kobieta w ciąży absolutnie nie musi chodzić wciąż w tym samym, na pewno nie w dresach, na pewno nie w legginsach. Starałam się pokazywać, że ubrania sprzed ciąży – również będą idealnie pasować!

Co dostrzegłam? Że to jest TO! Że temat się moim obserwatorkom podoba, w końcu ich przybywało, reagowały, śledziły, na nowo odnajdowały swój styl, siebie, inspirację! Wówczas właśnie postanowiłam pójść krok dalej i uczynić z tego mój sposób na życie, na codzienność. Oczywiście, byłam świadoma tego, jak trudny jest to zawód, jak wiele nauki i doświadczenia muszę posiąść, aby być w tym dobra.

Co robię dziś?

Wspieram swoje klientki w procesie budowania stylu niekiedy wręcz od zera, innym razem przeprowadzam spektakularną metamorfozę. Jestem z Tobą od początku, jakim jest przegląd szafy – aż do końca, którym są zakupy brakujących elementów garderoby. Z ogromną przyjemnością pracuję z Wami, dostrzegając ogromną potrzebę zmiany podejścia do swojego wyglądu, do zadbania o swój wizerunek.

 

Nie tworzę kopii. Buduję każdy styl od nowa. Bez banałów. Bez dróg na skróty.

Nauczę Cię, że mniej znaczy więcej, a dobrze – wcale nie oznacza drogo.

Napisz do mnie!