A może nie chcesz skorzystać z usług osobistej stylistki…?

To za drogo, nie mogę sobie pozwolić!

Wstydzę się wpuścić kogoś do domu!

Nie mam czasu na takie fanaberie!

 

Dobra, mogłabym wymieniać i wymieniać – sama najlepiej znasz swoje „ale”. Dlaczego nie możesz się umówić, skorzystać ze wsparcia – a może po prostu nie chcesz…? Możliwości jest naprawdę sporo. Dziś jednak chciałabym opowiedzieć Ci o tym, co możesz dla siebie i swojego stylu – zrobić absolutnie SAMA! 

Oprócz tego, że na co dzień pracuję 1:1 ze swoimi klientkami, prowadząc je krok po kroku po odkrywaniu, budowaniu i pielęgnowaniu własnego stylu – tworzę produkty i usługi on-line, dzięki którym możecie robić to poniekąd samodzielnie, przy moim merytorycznym wsparciu. Dlatego w tym artykule zebrałam dla Ciebie te wszystkie możliwości, wskazując które mogą Ci pomóc naprawdę na etapie, w którym aktualnie się znajdujesz.

 

Chcesz zrobić skuteczny przegląd szafy samodzielnie?

Postaw na E-BOOK PRZEGLĄD SZAFY, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces, jak również i przez to, co dzieje się już po przeglądzie.

 

Masz już za sobą przegląd szafy i chcesz zacząć budować szafę kapsułową?

Tutaj idealnym wsparciem będzie PAKIET 3 E-BOOKÓW: GARDEROBA KAPSUŁOWA, dzięki któremu zajmiesz się tematem wręcz kompleksowo.

 

Nie masz świadomości swojej sylwetki i chciałabyś w końcu ją określić, a następnie nauczyć się dobierać stylizacje?

Pomocny będzie z całą pewnością E-BOOK TWOJA SYLWETKA W TWOIM STYLU, w której dokonasz samodzielnego określenia, otrzymasz maksimum wiedzy teoretycznej i praktycznej, dzięki której będziesz wybierać ubrania i stylizować je w zestawy skrojone na miarę Twojej sylwetki.

 

A może chcesz podejść kompleksowo do tematu własnego stylu i uniknąć największych błędów?

Najlepszym rozwiązaniem będzie najnowszy E-BOOK TAK (Z)NISZCZYSZ SWÓJ STYL, w którym znajdziesz nie tylko 50 błędów modowych, ale również 6 obowiązkowych lekcji stylu, kompletne przewodniki po przeglądzie szafy, stylach i sylwetkach. Jeśli miałabym Ci polecić JEDEN produkt na start – byłby to właśnie on! Maksimum wiedzy, którą od razu wprowadzisz w życie. Ten e-book został przygotowany w taki sposób, abyś mogła go wręcz wydrukować i używać niczym wyczerpujących notatek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *