Dlaczego przegląd szafy to podstawa?

Porozmawiajmy o przeglądzie szafy! Gdybym miała odpowiedzieć na pytanie, która moja usługa jest dla Ciebie najlepsza – w 99% przypadków, będzie to właśnie przegląd szafy. I w tym artykule wytłumaczę Ci, dlaczego jest aż tak ważny. Gotowa?

 

Dlaczego przegląd szafy ma znaczenie? 

 

Po pierwsze: dopóki nie wiesz, co masz w szafie – nie masz najmniejszego pojęcia, z czym walczysz! Moje klientki czasami są w ogromnym szoku tego, co znajdują w otchłaniach swoich szaf. Zapomniane. Pogniecione. Odbarwione. Niektóre z nieoderwanymi metkami. Niekiedy nawet brakuje wyjaśnienia, skąd one się tutaj wzięły. Dopóki nie uwolnisz swojej szafy od wszelkiego nadmiaru, nie zdołasz czegokolwiek tutaj budować.

Po drugie: przegląd szafy pozwala znaleźć i nazwać błędy, które dotąd popełniałaś. Gdy już je poznamy – łatwiej będzie wyeliminować je w przyszłości, pozbyć się złych nawyków – na rzecz dobrych praktyk, i od teraz budować już swój styl łatwiej, zdecydowanie łatwiej!

Po trzecie: przegląd szafy to wspaniały sposób na określenie braków. Dopóki nie zmierzysz się z wypchanymi półkami i chaosem na wieszakach – ani nie wiesz, co dokładnie masz, ani też nie wiesz, czego Ci może brakować.

Po czwarte: gdy nie wiesz, co masz – nie ma też szans na stylizowanie tego! Bo pomyśl tylko: jeśli nie masz pojęcia, ile i jakie masz koszule poupychane warstwowo na wieszakach – skąd masz wiedzieć, co i z czym możesz nosić? A może tamte spodnie wcale nie są zbędne i jednak do czegoś pasują, tylko musimy znaleźć to coś wśród Twoich ubrań!

Po piąte: możesz spieniężyć nadmiar! Tak, to już ta zdecydowanie przyziemna część korzyści płynących z przeglądu szafy. Gdy już odrzucimy na bok te wszystkie zbędne ubrania, w większości niemal nowe – możesz je zwyczajnie sprzedać i odzyskać część pieniędzy, które zupełnie niepotrzebnie na nie wydałaś.

Po szóste: odzyskasz czas! Zamiast bez końca grzebać w szafie, szukać i powtarzać, że nie masz się w co ubrać – Twoja szafa zyska porządek, przejrzystość, komfort użytkowania i zestawiania ubrań w pełne stylizacje.

Po siódme: to bodziec do planowania i robienia przemyślanych zakupów. Wiedząc bardzo dokładnie, co masz w szafie – będziesz również wiedzieć, czego Ci potrzeba i co powinnaś kupić.

Po ósme: odzyskasz pewność siebie! Tak, pewność siebie – bardzo często jest ściśle związana z tym, co widzimy w lustrze, jak czujemy się w codziennych stylizacjach i z własnym stylem. Ubierając się każdego dnia – masz szansę podkreślać swój charakter, temperament, gust, styl życia i znacznie podnosić swoją pewność siebie.

Po dziewiąte: ubrania znajdą swoje przeznaczenie! Te, które już zostaną w szafie – połączymy w zestawy. Na tym etapie zwykle się okazuje, że klientka nie umie stylizować tego, co ma w szafie, błądząc w nadmiarze. Gdy pozbywamy się nadmiaru – pozostałe ubrania możemy uporządkować już w gotowe stylizacje, które później będziesz tylko wykorzystywać.

 

Przegląd szafy to proces, który wnosi świeżość nie tylko w Twoją garderobę, również w Twoje spojrzenie na własny styl. Pomaga pozbyć się balastu zbędnych, niedopasowanych ubrań, jednocześnie robiąc miejsce na nowe, doskonale odpowiadające na Twoje potrzeby.

  • Stajesz przed szafą i nie wiesz w co się ubrać?
  • Masz sporą ilość rzeczy, jednak nadal czujesz, że nie umiesz sobie z nimi poradzić?
  • Chciałabyś, aby w Twojej szafie były tylko takie ubrania, które pasują do Ciebie?
  • Inspiruje Cię szafa kapsułowa, jednak nie wiesz jak ją stworzyć i czym uzupełnić?

Skorzystaj z profesjonalnego przeglądu szafy z osobistą stylistką i rozbudź na nowo potencjał swojej szafy.

  1. Każde ubranie ocenimy i zdecydujemy o dalszym losie.
  2. Pozostałe ubrania posegregujemy, poukładamy – tak, uporządkujemy!
  3. Określimy braki oraz potrzeby.
  4. Zaproponuję Ci stylizacje z ubrań pozostałych w szafie.

 

UMÓW SIĘ na przegląd szafy TUTAJ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *