Kim jest osobista stylistka, personal shopper?

Cześć!

Witam Cię w moim pierwszym wpisie na blogu. Weź ciepłą kawę lub herbatę i… zapraszam do czytania.

Personal Shopper to osobista stylista, który pomoże Ci dobrać ubrania do Twojej sylwetki, preferencji lub pracy. Usługa osobistej stylistki nie polega tylko na wspólnych zakupach, jest to także analiza sylwetki, analiza kolorystyczna, dokładny wywiad, jak również kompleksowa analiza Twojej garderoby. Jest to również osoba, która świetnie odnajduje się w najnowszych trendach i potrafi dopasować elementy stylizacji konkretnie pod Twoją sylwetkę. Wie, kiedy i z czego zrezygnować, aby zachować odpowiedni charakter stylizacji i dopasować ją do konkretnej stylizacji. Jest to zawód bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, jednak Polska również zaczyna się otwierać na ten zawód.

Jaki jest zakres obowiązków prawdziwego Personal Shoppera?

● Analiza sylwetki,
● analiza dopasowania kolorystycznego,
● wywiad związany z osobistymi preferencjami oraz wykonywanym zawodem,
● analiza dress code’u obowiązującego w danej firmie,
● wspólne zakupy,
● opracowanie trasy zakupów według budżetu klienta,
● szkolenia z zakresu doboru stylizacji,
● zakupy dokonywane w imieniu klienta.

Korzystając usług Osobistej Stylistki oszczędzasz czas i pieniądze! Dlaczego? Kiedy rozpoczynasz współpracę z osobistą stylistką, nie tracisz czasu na szukanie ubrań, których nie możesz znaleźć albo spędzasz w galeriach czy na zakupach online mnóstwo czasu, jak również pieniądze, ponieważ nie wydajesz swoich pieniędzy na ubrania, które nie pasują do Twojej sylwetki albo kompletnie nie są w Twoim stylu.

Skorzystanie z usług osobistej stylistki pomoże Ci odnaleźć Twój styl, jak również doda pewności siebie. Pamiętaj, że każda kobieta jest piękna niezależnie od rozmiaru, który nosi. Sekret tkwi w tym, aby dobrze dopasować kolor i fason do Twojej sylwetki.

A Ty wiedziałaś, czym zajmuje się osobista stylistka?

Daj znać w komentarzu!

Do zobaczenia w następnym wpisie!

Buziaki,

Marta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *