10 powodów, dla których warto nauczyć się pakować na urlop… w swoim stylu!

Dlaczego warto pakować się na urlop świadomie i w zgodzie ze swoim stylem?

Wybrałam 10 najważniejszych powodów, które powinny Cię przekonać!

 

  1. Spokój. Odpowiednio spakowana – jesteś spokojna. Nie musisz się denerwować, że czegoś Ci brakuje, że coś do czegoś nie pasuje, że mogłaś wziąć coś innego albo lepiej wyglądać.
  2. Lekkość. Twoja walizka nie będzie przeładowana do granic możliwości, zabierzesz tylko potrzebne rzeczy. Na miejscu bez najmniejszych problemów wyjmiesz i wystylizujesz to, co akurat będzie pasować.
  3. Oszczędność czasu. Szybko zaplanujesz i spakujesz walizkę przed wyjazdem, a na miejscu będziesz równie szybko dokonywać wyboru stylizacji.
  4. Oszczędność pieniędzy. Nie będziesz wydawać na zupełnie zbędne elementy garderoby, których i tak ostatecznie nie włożysz lub włożysz – ale wbrew sobie.
  5. Oszczędność miejsca. Nie musisz dźwigać walizkach, w których panuje chaos. Pakujesz i zabierasz bagaż, w którym jest wszystko czego potrzebujesz.
  6. Nie potrzebujesz żelazka. Odpowiednio dobrane ubrania i materiały sprawiają, że nie musisz myśleć nawet o prasowaniu!
  7. Nie musisz rezygnować ze swojego stylu. Nie musisz iść na kompromisy i mówić sobie: to tylko urlop, nie muszę wyglądać jak lubię. Ależ oczywiście, że możesz wyglądać po swojemu!
  8. Nie patrzysz z zachwytem na innych – to Ty zachwycasz. Nic dodać, nic ująć. Bądź tą, która czuje się pewnie i zachwyca… przede wszystkim siebie!
  9. Komfort. Nic nie uwiera. Nie jest Ci za ciasno, za luźno, za gorąco. Wszystko pasuje. Wszystko leży idealnie, a Ty czujesz się wygodnie i dobrze.
  10. Na dłużej. Nie są to ubrania „tylko na urlop”, zawartość walizki będziesz mogła nosić również po wakacjach. W pełni świadomie ją skompletowałaś i wcale nie kupowałaś wszystkiego celowo na wyjazd. Doskonale odnajdujesz się w tworzeniu urlopowych stylizacji z tego, co już masz.

 

PS Skorzystaj z kompleksowego przewodnika po pakowaniu, który przygotowałam, aby ułatwić Twoje urlopowe przygotowania. Wykorzystaj wszystkie triki, naucz się przygotowywać do urlopu z łatwością, w swoim stylu!

Kliknij i pobierz darmowy fragment! 

Kliknij i pobierz jedną z 40 stylizacji! 

Kliknij i pobierz w całości swój przewodnik + 5 bonusów! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *