Które bohaterki filmów i seriali wyglądają świetnie na urlopie?

Tak! Inspiracje to nie tylko Instagram i Pinterest, to również filmy i seriale! Dzisiaj zebrałam kilka tytułów, w których modowych inspiracji na wakacje – mamy całe mnóstwo. Zachwycają stylem, bez dwóch zdań. 

 

Biały Lotos 

Serial HBO, który bardzo szybko podbił serca oglądających. Każdy sezon dzieje się w jakimś kurorcie i każdy sezon przynosi nam nowych bohaterów. Śmiało mogę tutaj stwierdzić, że każda z bohaterek tego serialu ma swój indywidualny styl. Ba, wyróżniki stylu również są widoczne! Bohaterki zostały wystylizowane w taki sposób, że już pierwsze wrażenie bardzo wiele nam o nich mówi.

Mamy tutaj i prawniczkę, która łączy nutę quiet luxury z elementami vintage i minimalizmem, co doskonale współgra z jej urodą. Mamy też panią plus size, która zachwyca wzorami, zwiewnościami i miksowaniem ulubionych stylów z niezwykłą łatwością. Oglądamy, podziwiamy i nie sposób zaprzeczyć, że te kobiety tam po prostu pasują. Styl bohaterek łagodnie splata się z realiami danej lokalizacji i wygląda to przede wszystkim naturalnie lekko.

 

Nowe oblicze Greya

Nie sposób nie wspomnieć i o tym, tytule, gdy mówimy: wakacje, stylizacje, styl! Główna bohaterka – pomijają już zupełnie jej wielką metamorfozę stylu – w każdym z punktów podróży poślubnej, prezentuje stylizacje dobrane nie tylko pod nią, ale również pod konkretne okoliczności. I w ten sposób widzimy ją w iście paryskiej stylizacji – właśnie w Paryżu, w zwiewnych i romantycznych zestawach w Nicei, i tak dalej, i dalej. Wniosek? Wszystko do siebie pasuje, a co najważniejsze – do bohaterki!

 

Emily w Paryżu

A nasza Emily, która wybrała się do Saint Tropez…? A jej koleżanki, które do niej dołączyły…? To dopiero feeria barw, tkanin, wzorów i stylu! I znów: najważniejsze, że każda stylizacja podkreśla indywidualny styl każdej z bohaterek. Nie ma tutaj sytuacji, w której pojawia się scena, bohaterka, stylizacja, a my się zastanawiamy: dlaczego ona ubrała akurat to?

 

Podsumujmy: w czym tkwi ich sekret? 

  • Doskonale znają swój styl i są jemu wierne.
  • Dopasowują stylizacje i do swojego stylu – i do miejsca wypoczynku.
  • Nie zwracają uwagi na to, co ktoś powie, robią swoje – po prostu.
  • I z całą pewnością… świadomie się pakują!

 

PS Skorzystaj z kompleksowego przewodnika po pakowaniu, który przygotowałam, aby ułatwić Twoje urlopowe przygotowania. Wykorzystaj wszystkie triki, naucz się przygotowywać do urlopu z łatwością, w swoim stylu!

Kliknij i pobierz darmowy fragment! 

Kliknij i pobierz jedną z 40 stylizacji! 

Kliknij i pobierz w całości swój przewodnik + 5 bonusów! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *